יצירת קשר  |  הוסף למועדפים  |  חדשות  |  לעמוד הבית
חיפוש באתר:
  
          עמוד הבית
          מי אנחנו?
          מתקנים/Facilities
          שינויים בשעות הפתיחה בחגים
חדש - מגזין מרכז הספורט במהדורה דיגיטלית לנולחיותכם בעמוד הבית
חדש! הורידו את האפליקציה "אריאל ספורט סנטר"
שעות פעילות המשרד: ביום א' בין השעות 16:00-20:00,בימים ב'-ה' 08:00-20:00 וביום שישי 08:00-13:00
-->
ביה"ס לטניס

לחץ כאן לקבלת מחירון

ביה"ס לשחייה

לחץ כאן לקבלת מחירון

לוח חוגי ילדים ונוער-תשע"ח
עמוד הבית>ילדים ונוער>לוח חוגי ילדים ונוער-תשע"ח

 

לוח חוגי ילדים ונוער לשנה"ל - תשע"ח




יום

חוג

שעות

גילאים

שם המדריך

מיקום

ראשון

ג'אז

15:45-16:30

כיתות א'-ב'

אורלי אייזקס

אולם חוגים

ג'אז

16:30-17:15

כיתות ג'-ד'

ג'אז מודרני

17:15-18:00

כיתות ה-ו'

ג'אז מודרני

18:00-18:45

כיתות ז'-ח'

טניס שולחן- נבחרת

17:30-19:00

ע"פ מיונים בהמלצת המדריך

חנוך לנר

אולם אירועים

שני

חדר כושר

לילדים ונוער

16:00-17:15

גילאי 8-14

צוות המדריכים

חדר כושר

אומנויות יד

16:30-17:15

כיתות ג'-ד'

אנה בקר

גלריה

17:15-18:00

כיתות א'-ב'

18:00-18:45

ט.חובה-חובה

18:45-19:30

כיתות ה'-חטה"ב

ק.מ.י – קרב מגע ישראלי

16:30-17:15

כיתות א'-ב'

אלי לבשטיין

אולם חוגים

17:15-18:00

כיתות ג'-ו'

שלישי

חדר כושר

לילדים ונוער

16:00-17:15

גילאי 8-14

צוות המדריכים

חדר כושר

תנועה לפעוטות

16:30-17:15

גילאי שנה-שנתיים

מרסלה פיירמן

אולם חוגים

תנועטף

17:15-18:00

גילאי 3

ספורט קיד

18:00-18:45

גילאי 4-5

טבע

17:15-18:00

18:00-18:45

גילאי 4-5

גילאי 6

אבי לאור

גלריה

רביעי

חדר כושר

לילדים ונוער

16:00-17:15

גילאי 8-14

צוות המדריכים

חדר כושר

ג'אז

15:45-16:30

כיתות א'-ב'

אורלי אייזקס

אולם חוגים

ג'אז

16:30-17:15

כיתות ג'-ד'

ג'אז מודרני

17:15-18:00

כיתות ה-ו'

ג'אז מודרני

18:00-18:45

כיתות ז'-ח'

טניס שולחן

16:30-17:15

כיתות ג'-ד'

חנוך לנר

אולם אירועים

17:15-18:00

כיתות ה'-ו' <, /span>

18:00-18:45

חטה"ב

חמישי

חדר כושר

לילדים ונוער

16:00-17:15

גילאי 8-14

צוות המדריכים

חדר , כושר,

ק.מ.י – קרב מגע ישראלי

16:30-17:15

כיתות א'-ב'

אלי לבשטיין

אולם חוגים

17:15-18:00

כיתות ג'-ו'

שחמט

16:15-17:15

כיתות א'

לורה פלדמן

גלריה

17:15-18:15

כיתות ב'

18:15-19:15

כיתות ג'-ד'

19:15-20:15

כיתות ה'-חטה"ב